Wycena projektów

Nie posiadamy jednolitego cennika. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie w zależności od wielu czynników, przede wszystkim od czasu pracy grafików i programistów, złożoności projektu czy użytych materiałów (np. zdjęcia z płatnych galerii). Wycena konkretnych realizacji uzależniona jest m.in. od rodzaju nośnika, nakładu, formatu, czasu fizycznej pracy itp.

Przy zapytaniu o wycenę danego projektu należy podać możliwie największą ilość informacji dotyczących oczekiwanego efektu. Ułatwi to nam skalkulowanie wszystkich możliwych kosztów i pozwoli dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Możemy także dostosować końcowy efekt i przygotować konkretną ofertę do przewidywanego na ten cel budżetu. To Państwo decydują jaki fundusz chcą przeznaczyć na konkretne przedsięwzięcie, a my postaramy się jak najlepiej go wykorzystać, proponując szereg efektywnych produktów.

Mamy nadzieję, że zawsze będą Państwo usatysfakcjonowani zaproponowanymi przez nas wycenami. Jeśli jednak naszenie spełnią one Państwa oczekiwań, jesteśmy otwarci na negocjacje i jasne warunki współpracy.

Powrót